Дотримуйтесь правил карантину!

Дата: 08.07.2020 16:43

Фото без описуМи всі разом зараз маємо пройти через випробування нашої свідомості, порядності, законослухняності вірусом COVID-19. Нажаль, незважаючи на неодноразові застереження, серед нас трапляються люди, які нехтують елементарними санітарно-епідеміологічними правилами і ставлять під загрозу здоров’я інших людей.
08.07.2020 року співробітниками правоохоронних органів було складено адміністративний протокол відносно жителя нашої громади за порушення ним ст. 44-3 КУпАП. Мінімальний штраф за цією статтею 17 000 грн.
Будьте будь ласка терпимі і свідомі.