Керівництво Зноб-Новгородської селищної ради закликає батьків бути прикладом дотримання правил дорожнього руху для дітей.

Дата: 03.02.2021 11:01

Фото без описуДитина в усьому бере приклад з батьків, старших братів, сестер, тому, дорослі повинні бути гідним прикладом дотримання правил дорожнього руху для наймолодших членів родини і нагадати малюкам правила безпечної поведінки, пройти з дитиною шлях до школи, звернути увагу на дорожні ситуації, що можуть виникнути під час руху дитини до школи і додому.

Так само відповідальними потрібно бути і водіям. Будьте особливо обережні під час руху біля шкіл та дитячих садочків,  неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху.

Аби діти почувалися в дорожньому русі безпечно, для цього потрібна свідома підтримка суспільства і власний приклад виконання правил дорослими.

Безпека на дорозі залежить від правосвідомості кожного з нас. Пам’ятайте про це!