ЩИРО ВІТАЄМО!

Дата: 26.05.2021 08:37

Фото без описуЦього прекрасного весняного дня ДПТНЗ «Зноб-Новгородський професійний аграрний ліцей» святкує свій 55-річний ювілей!  І ми раді привітати його з цією визначною датою!  Висловлюємо слова вдячності за Ваш внесок у розвиток освітньої галузі та виконання важливої справи підготовки висококваліфікованих фахівців, від яких залежить майбутнє нашої країни.

Бажаємо творчих злетів і перемог, нових звершень, успішної реалізації поставлених цілей у досягненні підвищення рівня підготовки фахівців. Здоров’я, терпіння, радості і задоволення від роботи.

Процвітання Вам, шановний колектив ліцею!