Звернення голови Зноб-Новгородської селищної ради з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2021 10:05

Фото без описуШановні ветерани Другої світової війни, жителі Зноб-Новгородської громади!

Вітаємо вас з 77-ю річницею визволення України від фашистських загарбників!

У цей славетний день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав Перемогу. Вшановуємо пам’ять мільйонів мужніх захисників, хто віддав своє життя за рідну землю, за благополуччя і свободу прийдешніх поколінь, за мир і спокій на всій землі. Пам’ять про мужність і незламність нашого народу, про звитягу воїнів-ратоборців залишається в серці кожного українця.

Шановні ветерани! Ваша відвага, героїзм та нескореність духу є прикладом для прийдешніх поколінь захисників України. Від щирого серця бажаємо Вам здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

Кожній родині зичимо добра, щастя, здоров’я, добробуту й затишку! Мирного і світлого неба нашій рідній Україні!

З повагою, голова Зноб-Новгородської селищної ради

Петро ГОНЧАРОВ