Бібліотека щиро вдячна!

Дата: 20.12.2021 14:03

Фото без описуКниги відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, заглянути в майбутнє. Книга може бути кращим другом і наставником. З тих пір, як люди навчилися писати, мудрість вони довірили книгам. Дарування книг у бібліотеку – це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду.

Комунальний заклад «Зноб-Новгородська Публічна бібліотека» щиро вдячний читачам за подаровані книги , які стануть відчутним джерелом поповнення бібліотечної колекції.