ДОМОГТИ МОЖЕ КОЖЕН: ЯК ПІДТРИМАТИ ЕКОНОМІКУ УКРАЇНИ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Дата: 06.04.2022 09:23

Фото без описуВійна руйнує всі сфери нашого життя. Вона залишає мирних жителів без домівок та їжі, знищує інфраструктуру міст, убиває невинних громадян. Бойові дії завдають сильного удару й по економіці: міжнародна логістика зараз призупинена через закриті аеропорти, експорт неможливий, великі виробництва закриваються одне за одним. У такі непрості часи ми маємо згуртуватися й усі разом допомогти нашій країні триматися на плаву.

Тримайтеся за робоче місце

• Не жертвуйте своїм робочим часом, якщо ваша компанія ще продовжує працювати під час бойових дій.
  • Волонтерство — це добре, але ви так само допоможете країні, якщо продовжите виконувати посадові обов’язки.
  • Не варто поливати брудом власників бізнесу, які залишилися на ринку після початку війни, адже саме на них зараз і тримається наша послаблена економіка.

Не припиняйте оборот коштів

• Якщо маєте певні збереження або продовжуєте отримувати зарплатню, сміливо витрачайте гроші, так само як і до війни.
  • Платіть податки, оплачуйте послуги малого бізнесу, купуйте речі й різноманітні курси.
  • Саме ваші щоденні невеличкі вклади допоможуть бодай трохи зміцнити економіку.

Боріться за бізнес до останнього

• Порада для підприємців: за жодних обставин не припиняйте роботу, якщо ваш бізнес розташований у відносно безпечних зонах зараз (західна Україна).
  • Не залишайте людей без робочих місць, якщо для цього немає вагомої причини!

Закордонна допомога

• Через бойові дії Україну покинуло вже понад 2 мільйони громадян.
  • Якщо ви також були змушені евакуюватися, шукайте роботу закордоном якомога швидше.
  • Ваші мінімальні грошові перекази на допомогу армії або мирному населенню зараз дуже знадобляться Україні.