УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 28.09.2022 11:07

Фото без описуШановні мешканці Зноб-Новгородської громади!

?Просимо вас долучитися до збору гуманітарної допомоги для міста Ізюм.

Допомогу відправляємо ? 4 жовтня 2022 року (вівторок). Тому, вже з 28 вересня з 8-30 по 17-00 на території нашої громади буде проходити гуманітарний збір.

Продукти ви можете приносити до приміщення колишньої селищної ради за адресою смт Зноб-Новгородське, вул. Шкільна,1. У сільській місцевості звертатися до старост своїх старостинських округів.

Для допомоги мешканцям деокупованого міста просимо сформувати такі продуктові набори:

?? в пакет – "борщовий набір" (буряк, морква, капуста, цибуля);

??в сітку – картоплю.

Також, за бажанням, можна принести консервацію і написати лист з теплими побажаннями.

Тару для формування продуктових наборів можна отримати на території смт Зноб-Новгородське в приміщенні колишньої селищної ради або у старост ваших сіл.

Ми вас дуже просимо, не будьте байдужими. Давайте робити разом добру справу і тоді Все буде Україна!??