Прийнято бюджет громади на 2023 рік

Дата: 30.12.2022 09:16

Фото без опису

15 грудня 2022 року відбулось пленарне засідання 16 сесії Зноб-Новгородської селищної ради восьмого скликання.

На ньому депутати розглянули проект бюджету Зноб-Новгородської селищної територіальної громади на 2023 рік. Він обговорювався на засіданнях робочої групи з питань складання проекту бюджету, на погоджувальних нарадах з розпорядниками коштів, на постійній депутатській комісії а також був схвалений рішенням виконавчого комітету.

Показники бюджету громади на 2023 рік розроблені на базі основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України, викликані високою мінливістю соціально-економічних процесів в умовах збройної агресії російської федерації, зміною окремих зовнішніх та внутрішніх припущень, що відбулись за період із розроблення проекту бюджету.

У результаті головний фінансовий документ громади на 2023 рік, запропонований фінансистами селищної ради, був підтриманий одноголосно.

Завантажити.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)