Ситуація на прикордонні станом на 21.00 01.06.2023

Дата: 01.06.2023 22:07

⚡Сумщина Ситуація на прикордонні станом на 21.00 1 червня 2023

💥Протягом дня росіяни здійснили 15 обстрілів. Зафіксовано 100 вибухів. Обстрілів зазнали Білопільська, Великописарівська, Краснопільська, Середино-Будська, Юнаківська громади.

▪️Великописарівська громада: здійснено артилерійський обстріл (САУ) (28 вибухів).

⚫Краснопільська громада: були артилерійські обстріли (40 вибухів). Унаслідок одного з обстрілів пошкоджено будівлі непрацюючого підприємства, 5 приватних житлових будинків та 2 двоповерхових будинки (вибиті вікна, посічено стіни та паркани, пошкоджено покрівлю).

▪️Білопільська громада: здійснено артилерійський обстріл (САУ) (5 вибухів) та мінометні обстріли (21 вибух).

⚫Середино-Будська громада: був мінометний обстріл (1 вибух), унаслідок чого пошкоджено не житловий будинок, два житлових будинки, літня кухня та дві господарчі споруди.

▪️Юнаківська громада: здійснено мінометний обстріл (5 вибухів).