Ситуація на прикордонні станом на 21.00 06.06.2023

Дата: 06.06.2023 21:44

⚡Сумщина Ситуація на прикордонні станом на 21.00 6 червня 2023

💥Протягом дня росіяни здійснили 19 обстрілів. Зафіксовано 71 вибух. Обстрілів зазнали Білопільська, Краснопільська, Юнаківська, Миропільська, Середино-Будська, Шалигинська, Великописарівська громади.

⚫Середино-Будська громада: здійснено артилерійський обстріл (5 вибухів). Обстрілом пошкоджено 2 приватні житлові будинки та господарські споруди. Також був мінометний обстріл (4 вибухи). Внаслідок обстрілу пошкоджено 6 приватних житлових будинків.

⚫Білопільська громада: ворог бив з мінометів – 15 Внаслідок одного з обстрілів пошкоджено лінію електропередач.

▪️Краснопільська громада: був обстріл з АГС (5 вибухів) та мінометів – 11 вибухів.

▪️Юнаківська громада: зафіксовано артобстріл з САУ (3 вибухи).

▪️Миропільська громада: здійснено скидання з дрону вибухового пристрою типу ВОГ (1 вибух) також обстріли з міномету (11 вибухів).

▪️Шалигинська громада: зафіксовано обстріл зі ствольної артилерії (6 вибухів).

⚫Великописарівська громада: росіяни били з артилерії (6 вибухів), пошкоджено 1 приватний житловий будинок та гараж. Також 4 міни скинув ворог на територію громади.