Ситуація на прикордонні станом на 21.00 19.06.2023

⚡Сумщина
Ситуація на прикордонні станом на 21.00
19 червня 2023

💥Протягом дня росіяни здійснили 16  обстрілів прикордоння. Зафіксовано 101 вибух. Обстрілів зазнали Миропільська, Хотінська, Краснопільська, Білопільська, Юнаківська, Шалигинська, Новослобідська громади.

▪️Хотінська громада: здійснено мінометний обстріл (8 вибухів).

⚫Краснопільська громада: ворог бив з мінометів (10 вибухів) та артилерії (43 вибухи). Внаслідок одного з артобстрілів (18 вибухів) було пряме влучання у житловий будинок, тілесні ушкодження отримали 1 цивільна особа та дитина 2010 р.н. та пошкоджено житловий будинок.

⚫Миропільська громада: здійснено артилерійський обстріл (5 вибухів). Також зафіксовано скидання зі БпЛА квадрокоптерного типу 1 гранати «Ф-1» (1 вибух).
Крім того, росіяни били з міномету (6 вибухів). Внаслідок обстрілу пошкоджено приватний будинок та гаражне приміщення.

⚫Юнаківська громада: був мінометний обстріл (9 вибухів). Внаслідок обстрілу відбулося влучання по житловому будинку, в результаті чого загинула одна цивільна особа та одна цивільна особа поранена. Також зафіксовано артобстріл (3 вибухи).

▪️Новослобідська громада: 7 мін скинули росіяни на територію громади.

▪️Білопільська громада: був мінометний обстріл (2 вибухи).

▪️Шалигинська громада: зафіксовано обстріл із гранатомету АГС (3 вибухи).

▪️Середино-Будська громада: був мінометний обстріл (4 вибухи).