Ситуація на прикордонні станом на 21.00 01.07.2023

⚡Сумщина
Ситуація на прикордонні станом на 21.00
1 липня 2023

💥Протягом дня росіяни здійснили 25 обстрілів. Зафіксовано 140 вибухів. Обстрілів зазнали Краснопільська, Миропільська, Білопільська, Великописарівська, Юнаківська, Хотінська, Есманська, Глухівська, Шалигинська громади.
⚫Есманська громада: здійснено мінометний обстріл (20 вибухів). Внаслідок одного з обстрілів пошкоджено лінію електропередач.
⚫Миропільська громада: ворог бив з мінометів (13 вибухів). Внаслідок одного з обстрілів пошкоджено приватне домогосподарство та трактор.
▪️Краснопільська громада: зафіксовано  артилерійський обстріл (8 вибухів) та мінометний обстріл (11 вибухів).
▪️Глухівська громада: був  мінометний обстріл ( 8 вибухів).
▪️ Білопільська громада: 20 мін скинули росіяни на територію громади. Також були артобстріли (11 вибухів) та обстріл з АГС (8 вибухів).
▪️ Великописарівська громада: здійснено артилерійський обстріл (6 вибухів) та мінометний обстріл ( 6 вибухів ).
▪️Шалигинська громада: зафіксовано 6 вибухів з мінометів.
▪️Юнаківська громада: були мінометні обстріли (11 вибухів).
▪️Хотінська громада: росіяни били з мінометів (6 вибухи) та артилерії (6 вибухів).