Ситуація на прикордонні станом на 21.00 24.07.2023

⚡Сумщина
Ситуація на прикордонні станом на 21.00
24 липня 2023

💥Протягом дня ворог здійснив  24 обстріли прикордоння. Зафіксовано 101 вибух.

⚫Обстрілів зазнали  17 населених пунктів у семи територіальних громадах області: Білопільській, Краснопільській, Хотінській, Юнаківській, Великописарівській, Новослобідській, Середно-Будській.

◾Хотінська громада: здійснено мінометний обстріл (4 вибухи).
Великописарівська громада: мінометний обстріл (9 вибухів), АГС (3 вибухи), САУ (3 вибухи), артилерія (3 вибухи).

◾Новослобідська громада: мінометний обстріл ( 26 вибухів). За попередньою інформацією, пошкоджено житловий будинок та ЛЕП.

◾Краснопільска громада: обстріл зі САУ (6 вибухів), ствольна артилерія (3 вибухи), мінометний обстріл (13 вибухів), артилерійський обстріл (9 вибухів). Пошкоджено два приватних житлових будинки, ЛЕП.

◾Середино-Будська громада: ствольна артилерія (6 вибухів), артобстріл (2 вибухи). Пошкоджено два приватні житлові будинки.

◾Білопільська громада: ствольна артилерія (3 вибухи, 2 виходи), мінометний обстріл (2 вибухи), артобстріл (4 вибухи).  Пошкоджено багатоквартирний будинок, два приватних будинки, хозбудівля.

◾Юнаківська громада: обстріл зі ствольної артилерії (3 вибухи).