Ситуація на прикордонні станом на 21.00 31.08.2023

⚡Сумщина
Ситуація на прикордонні станом на 21.00
31 серпня 2023

💥Протягом дня росіяни здійснили 27 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 167 вибухів. Обстрілів зазнали Білопільська, Середино-Будська, Новослобідська, Путивльська, Краснопільська, Хотінська, Есманська, Великописарівська, Шалигинська громади.

▪️Білопільська громада: ворог бив з мінометів (11 вибухів) та гранатометів (АГС) (24 вибухи).

▪️Середино-Будська громада: здійснено мінометний обстріл (56 вибухів).

⚫Новослобідська громада: були мінометні обстріли (8 вибухів). Унаслідок одного з обстрілів пошкоджено трактор та вантажний автомобіль. Також був обстріл з артилерії (6 вибухів).

▪️Путивльська громада: 7 мін скинув ворог на територію громади.

⚫Краснопільська громада: росіяни вдарили з мінометів (5 вибухів), унаслідок чого пошкоджено лінію електропередач. Також був гранатометний обстріл (АГС) (15 вибухів).

▪️Хотінська громада: зафіксовано артобстріли (12 вибухів) та мінометний обстріл (7 вибухів).

▪️Есманська громада: здійснено артилерійський обстріл (САУ) (3 вибухи). Також було скидання з БпЛА 1 вибухового пристрою (1 вибух).

▪️Великописарівська громада: росіяни били з мінометів (8 вибухів).

▪️Шалигинська громада: здійснено артилерійський обстріл (3 вибухи).