Ситуація на прикордонні станом на 21.00 19.09.2023

⚡Сумщина
Ситуація на прикордонні станом на 21.00
19 вересня 2023

💥Протягом дня росіяни здійснили 32 обстріли прикордоння. Зафіксовано 202 вибухи. Обстрілів зазнали Хотінська, Краснопільська, Миропільська, Середино-Будська, Великописарівська, Білопільська, Юнаківська, Есманська громади.

▪️Хотінська громада: ворог вдарив з мінометів (29 вибухів).

⚫Середино-Будська громада: здійснено обстріл з АГС (6 вибухів), артилерії (5 вибухів) та мінометів (19 вибухів). Внаслідок артобстрілу отримали поранення 2 місцеві жителі.

▪️Великописарівська громада: зафіксовано мінометний обстріл (38 вибухів), обстріл з СПГ (6 вибухів). Також з літака здійснено пуск 4-х ракет (ймовірно НУРС).

▪️Білопільська громада: був мінометний обстріл (21 вибухів) та обстріл з танку (8 вибухів).

▪️Есманська громада: ворожим БпЛА здійснено скидання ВОГ (3 вибухи).

▪️Краснопільська громада: росіяни били з артилерії (21 вибух) та мінометів (6 вибухів). Також з гелікоптера здійснено пуск 4-х ракет (ймовірно НАР).

▪️Миропільська громада: 17 мін скинув ворог на територію громади.

▪️Юнаківська громада: був мінометний обстріл (15 вибухів).