Увага! Не нехтуйте сигналом "Повітряна тривога"!

Дата: 01.09.2023 10:17

Фото без описуДо відома громадян вкотре нагадуємо, що при об’явленні сигналу «повітряна тривога», при артилерійському або ракетному обстрілі потрібно спускатися в захисні споруди, які знаходяться поблизу, або скористатися найпростішими укриттями. До найпростіших укриттів відносяться льохи та підвальні приміщення  будівель приватного сектору.

Знаходячись в громадських місцях необхідно пройти до захисних споруд цивільного захисту, які розташовані за адресами:

• смт. Зноб-Новгородське, вул. Планова, 18 (підвальне приміщення гуртожитку ПАЛ);
  • смт. Зноб-Новгородське, вул. Планова, 11 (підвальне приміщення Будинку культури).

Нагадуємо, що деякі населені пункти громади знаходяться в небезпечній близькості до державного кордону з ворогом та входять до 5-кілометрової прикордонної зони. Тому не нехтуйте законами військового стану та правилами перебування у цій зоні, адже недотримання них несе загрозу здоров’ю і життю цивільного населення та заважає виконанню військового обов’язку наших захисників.

Просимо бути обачними та обережними.