Привітання голови громади з нагоди Водохреща!

Дата: 05.01.2024 16:15

Шановні жителі та гості громади!

Щиро вітаю вас з Водохрещем, зі святим Богоявленням.

Водохреще для українського народу символізує очищення душі, зміцнює нашу віру в перемогу добра, укріплює сподівання на краще майбутнє.
Також вважається, що саме в цей день Бог приходить у світ і благословляє на добрі справи.

Сьогодні ми просимо у Господа захисту та благословення для наших воїнів-захисників, які обороняють від ворога свою рідну землю. Щоб якомога скоріше настала довгоочікувана Перемога.

У цей святковий вечір напередодні Водохреща бажаю миру, достатку, благополуччя. Нехай усі будуть здорові та щасливі. Нехай Ангел Хранитель стоїть на сторожі добра, захищає ваші родини і допомагає в непростих ситуаціях.

Нехай у свято Водохреща чиста свята вода змиє печалі і негаразди. Миру в вашому домі, тепла в серці, рідних людей поруч і віри в те, що все в житті буде добре.

З повагою, селищний голова
Петро Гончаров.