Звернення голови громади з нагоди дня пам'яті захисників Донецького аеропорту.

Дата: 20.01.2024 11:23

Фото без описуШановні жителі громади!

Сьогодні ми згадуємо справжніх героїв, патріотів своєї країни, які віддали життя за незалежність і мир у нашій державі, – учасників оборони Донецького аеропорту. Протягом 242 днів військовослужбовці, добровольці і медики, волонтери протистояли російським окупантам.
Ціною величезних втрат, затято відстоюючи клаптик української землі, захисники здійснили подвиг в ім’я миру і свободи, права громадян жити і розбудовувати єдину, соборну і незалежну Україну.

“Вони витримали – не витримав бетон”, – фраза, яка ввійшла в історію разом із подвигом українських бійців. Бої за Донецький аеропорт – одні з найзапекліших у війні на сході України. Звитяжна оборона летовища стала символом незламності та бойового духу нашого війська, а їхній подвиг забуттю не підлягає.

Сьогодні наші воїни продовжують стримувати ворога, тим самим доводячи усьому світові, що український народ є незламним та непереможним!

Вічна пам’ять, вічна слава і честь захисникам України!

З повагою, селищний голова
Петро Гончаров.