Книга, як джерело освіти.

Дата: 24.01.2024 12:57

Фото без опису✍️"Книга – це джерело освіти,

знання і якщо збагачення,

то збагачення культурного і душевного."

М. Рильський

📕24 січня у всьому світі відзначають Міжнародний день освіти. Саме в цей день ми хочемо нагадати, що одне з найбільших чудес, яке створеною людиною - це книга. Вона відкриває нам новий світ знань, допомагає уявити минуле та заглянути в майбутнє.

📚Сьогодні важко уявити собі людину без особистої бібліотеки, без книг, журналів, чи газет. У народі кажуть: «Хто багато читає, той багато знає». Кожній людині книги потрібні по-різному: одному – більше, другому – менше. Але всім людям разом, книги необхідні.

📖Книжки дають нам не тільки інформацію, емоції, поштовх для мислення, але й велику радість та задоволення від самого процесу читання.

☺️📚Тож запрошуємо вас стати частиною нашого культурного простору, де кожен може знайти щось цінне для себе. Приходьте до наших бібліотек - відкрийте для себе захопливий світ книжок.