ДО УВАГИ ГРОМАДЯН! АКТУАЛІЗАЦІЯ ДАНИХ В РЕЄСТРІ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 27.02.2024 13:19

Фото без опису         Інспектором відділу ЦНАПу Зноб-Новгородської ОТГ проводиться уточнення та актуалізація даних про зареєстрованих осіб у кожному населеному пункті нашої громади.

Реєстр територіальної громади (РТГ) – це сучасна база даних, яка створена з метою спрощення процедури обміну інформацією, для забезпечення потреб громади в автоматизації процесів.

Змінюючи реєстрацію місця проживання, реєструючи місце проживання новонароджених дітей, реєструючи місце проживання особи, Центр надання адміністративних послуг вносить зміни та оновлює дані в Реєстрі.

Проте, залишається відсоток мешканців громади, дані яких змінились: наприклад, змінилось прізвище у зв’язку з одруженням, змінено паспорт громадянина України, але інформація в реєстрі залишилась попередньою.

Зокрема звертаємо увагу, що відомості про зареєстроване місце проживання малолітніх та неповнолітніх дітей в РТГ майже відсутні.

При зверненні для уточнення та актуалізації даних при собі потрібно мати оригінали документів:

• паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний код;
  • свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років);
  • свідоцтво про шлюб (при зміні прізвища).

Тільки після повної актуалізації даних в електронному Реєстрі жителі громади зможуть отримувати Витяг про місце реєстрації.

Для актуалізації даних в Реєстрі територіальної громади пропонуємо вам звернутись особисто до Центру надання адміністративних послуг за телефоном +38(098) 989-76-51.