ЯК В УКРАЇНІ СТАТИ ПРИЙОМНИМ БАТЬКОМ ЧИ МАТІР'Ю

Дата: 20.03.2024 09:37

👨‍👩‍👧‍👦Прийомна сім’я – це подружжя або окрема особа, які добровільно за плату взяли на виховання і спільне проживання від 1 до 4 дітей. Про це нагадали на сайті громадської спілки «Українська мережа за права дитини», яка є багаторічним партнером Мінреінтеграції.

👉Для того, щоб стати прийомним батьком чи матір’ю, необхідно:

1. Звернутися до Служби у справах дітей або Центру соціальних служб (Центру надання соціальних послуг) за місцем проживання, зібрати та подати необхідні документи.

2. Пройти обстеження житлово-побутових умов. Відповідний акт складає спеціаліст Центру соціальних служб.

3. Завершити навчання (курс 72 години), отримати довідку та рекомендацію Центру соціальних служб щодо включення у Єдиний банк даних.

4. Отримати рішення про створення прийомної родини.

5. Стати на облік прийомних батьків у Службі у справах дітей за місцем проживання та отримати направлення на знайомство і встановлення контакту з дитиною.

6. Познайомитися з дітьми та пройти етап влаштування.

7. Отримати послуги соціального супроводження.

Орієнтовний строк усіх процедур – від 6 місяців до 1,5 року.

#Мінреінтеграції