З ВЕРБНОЮ НЕДІЛЕЮ!

Дата: 28.04.2024 09:45

Шановні жителі громади!

🕊️Щиро вітаю усіх з великим християнським святом Святого Входу Господнього в Єрусалим, або, як ще називають його у народі, Вербною неділею.

🌿Вербна неділя – свято, коли хочеться згадати всіх, хто дарував і дарує нам життя, любов та впевненість у завтрашньому дні. З великою шаною і повагою згадаймо і помолімося за воїнів, які боронять нашу землю.

🌿Бажаю, щоб разом із освяченою вербою у ваш дім увійшли благополуччя, успіх, тепло, надія і любов. Нехай освячені гілочки верби, що прикрасять вашу домівку, принесуть до неї затишок, злагоду і достаток.  Нехай цей день стане початком чогось нового та пренесе перемогу добра над злом! А в нашу Україну – довгоочікувану перемогу, мир, процвітання і Боже благословення!

💙💛«Не я б’ю — верба б’є,
За тиждень — Великдень!»

З повагою, селищний голова