ПАМ'ЯТАЙ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО!

Дата: 08.05.2024 15:06

✍️"І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.
Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти."
/В. Симоненко/

📌Цього року Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.

🇪🇺🕊️Ми приєдналися до європейської традиції відзначення цієї дати. Для Європи 8 травня – точка відліку закінчення війни, перемога над страшним злом нацизму, нагадування про катастрофу війни, а не про тріумф одних народів над іншими, переможців над переможеними. Пам’ять про війну має вести не до культу перемоги, а розвивати вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами, а також виховувати сміливість та принциповість у боротьбі з агресією й несправедливістю.

📚До Дня пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у закладах культури громади було підготовлено тематичні книжкові виставки, а також, було проведено виховну годину з користувачами - "Пам'ятай заради майбутнього!".

За коротким і страшним словом "війна" – згарища і запеклі бої, зруйновані міста і села, сльози матерів і дітей. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками…

🙏Пам’ятаймо тих, хто боровся за Україну!
🙏Молімося за тих, хто бореться за свободу та мир нашої країни знову!