12 ТРАВНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ!

Дата: 12.05.2024 09:28

🩺Дорогі наші медсестри!

🌸Від усієї душі вітаю вас з професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри!

🌸Дякую вам за благородну працю, за врятовані життя, за людяність і турботу про наше здоров’я! Низький уклін тим, хто залишився вірним своїй професії і в час тяжких випробовувань, тим, хто під обстрілами рятує чуже життя, ризикуючи власним. Нехай ангел-охоронець оберігає вас повсюди!

🌸Нехай усе хороше, зроблене вами з душею та натхненням, повертається до вас сторицею!

🌸Бажаю вдячних пацієнтів, міцного здоров’я, переможного миру, любові та родинного щастя.

З повагою, селищний голова
Петро ГОНЧАРОВ