З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

Дата: 16.05.2024 09:55

Шановні жителі громади!

💐Вітаю усіх із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!

🇺🇦Українська вишиванка — це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

💪На сьогоднішній день, в тяжкі часи для України, вишиванка має особливе значення. Вона стала символом незламності у боротьбі з ворогом! Вишиваючи сорочки, українці чекають на повернення з фронту і полону найдорожчих. Вишивають в очікуванні Перемоги...

🇺🇦 Зараз, у часи війни, не проводяться масові заходи, однак кожен із нас може одягнути вишиванку та підтримати український дух наших воїнів.

🇺🇦 У цей святковий день бажаю, щоб українська вишиванка щодня охороняла вас та благословляла на щасливе та мирне життя, адже ми, українці, - вільні, сильні та незламні.

З повагою, селищний голова
Петро ГОНЧАРОВ