ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

Дата: 31.05.2024 07:05

🌸🔔Шановні вчителі, батьки та дорогі учні!

🌸🔔Вітаю всіх вас зі святом Останнього дзвоника!

🌸🔔Дорогі випускники, колись шкільний дзвоник зустрів вас на порозі першого класу, а цими днями він пролунає для вас востаннє. Прощальні хвилини завжди наповнені яскравими спогадами й щемливим сумом від того, що йде в минуле щось важливе, дороге, рідне. Нехай кожен із вас знайде свою дорогу в житті.

🌸🔔Бажаю, щоб ваші мрії та плани збувались. Щоб ви отримали бажану освіту, знайшли роботу до душі. Щоб ви всі жили в щасливій, квітучій та незалежній Україні!

🌸🤝Дякую вчителям та батькам за турботу та навчання дітей. Дякую за сумлінність, за наполегливість, за професіоналізм. Саме завдяки вашим старанням ми маємо свідому, культурну та освічену націю.

🌸🔔Бажаю дітям безпечних канікул, сповнених нових цікавих вражень.

🌸🇺🇦А головне - бажаю всім нам Перемоги та Миру!

🌸🙏Бережіть себе, близьких та Україну!

🌸🔔А ще - завжди шануйте та пам'ятайте наших Захисників і Захисниць - адже завдяки  їм є ми - українці та наша рідна Батьківщина - Україна!

З повагою, селищний голова
Петро ГОНЧАРОВ