Ситуація на прикордонні станом на 21.00 03 червня 2024

Дата: 03.06.2024 22:22

⚡️Сумщина

💥Протягом дня росіяни здійснили 18 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 61 вибух. Обстрілів зазнали
Юнаківська, Миколаївська, Хотінська, Білопільська, Краснопільська, Середино-Будська, Великописарівська громади.

◼️Юнаківська громада: здійснено артилерійські обстріли (5 вибухів).

◼️Миколаївська громада: був обстріл з артилерії (5 вибухів).

◼️Хотінська громада: ворог завдав ударів з мінометів (19 вибухів) та танку (1 вибух).

◼️Білопільська громада: зафіксовано артилерійські обстріли (11 вибухів).

◼️Краснопільська громада: 2 міни скинув ворог на територію громади. Також завдано удари з артилерії (3 вибухи), обстріли FPV дронами (3 вибухи) та скидання з БПЛА вибухових пристроїв (8 вибухів).

◼️Середино-Будська громада: здійснено мінометні обстріли (2 вибухи).

◼️Великописарівська громада: зафіксовано скидання з БПЛА вибухових пристроїв (4 вибухи).

➡️ Джерело: ОВА