📌ЩОРОКУ У ТРЕТЮ НЕДІЛЮ ЧЕРВНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ БАТЬКА!

Дата: 16.06.2024 08:38

🧔Тато для кожного з нас - особлива людина, а татова любов - безцінна!

⚡Бути батьком - це щастя для кожного чоловіка. Стати добрим другом для сина і чарівником для доньки, навчити, розповісти, захистити, пояснити і зробити все це з любов'ю і терпінням - таке може  тільки тато.

🏠Цінність родини українці з початком війни пізнали сповна. Війна принесла біль у кожну українську родину. Багато  татусів захищають свою землю від окупантів та є справжнім  прикладом мужності, відваги піклування та любові до Батьківщини та своїх дітей.

💙💛🙏Вітаємо зі святом усіх батьків, хто дав життя, тепло, ласку, любов! Бажаємо завжди залишатися прикладом сміливості, мудрості, впевненості і сили для своїх дітей, та ніколи в житті не розчаровуватися в них! Нехай всі дні поруч з дітьми будуть для вас незабутніми і радісними! Нехай усі татусі повернуться до своїх дітей та у свої родини з Перемогою, здоровими та неушкодженими.