Проекти рішень на чергову 31 сесію 8 скликання

Дата: 20.06.2024 16:59

Про скликання чергової тридцять першої сесії 8 скликання Зноб-Новгородської селищної ради

Відповідно до частини 9 ст.46 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

І. Скликати чергову тридцять першу сесію  Зноб-Новгородської селищної ради восьмого скликання  27 червня 2024 року.

II. Встановити, що засідання 31 сесії селищної ради відбудеться о 13. год. 00 хв. в приміщенні адмінбудівлі по вул.  Шкільна, 3   смт. Зноб-Новгородське.

III. На розгляд чергової тридцять першої  сесії Зноб-Новгородської селищної ради восьмого скликання додатково винести такі  питання:

1. Про внесення змін до рішення № 1853 двадцять восьмої сесії Зноб-Новгородської селищної ради восьмого скликання від 21.12.2023р. «Про бюджет Зноб-Новгородської селищної територіальної громади на 2024рік» 1850300000 (код бюджету).

2. Про затвердження розпоряджень селищного голови,  прийнятих у міжсесійний період.

3. Про внесення змін до рішення І сесії першого пленарного засідання Зноб-Новгородської селищної ради «Про утворення виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради Шосткинського району Сумської області» № 24 від 26.11.2020 року.

4. Про впорядкування назв вулиць на території  Зноб-Новгородської територіальної громади.

5. Про внесення змін до рішення № 263 від 29.01.2021 «Про перелік об'єктів комунального майна першого та другого типу, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду».

Додаток.

6. Про надання дозволу на списання квартири, яка знаходяться на балансі Зноб-Новгородської селищної ради.

7. Земельні питання.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету прийнятих в міжсесійний період.

9. Про затвердження Програми  «Фінансова підтримка комунальних підприємств Зноб-Новгородської  селищної територіальної громади  Шосткинського району» на 2024-2025 роки.

10. Про ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т 19-08 на умовах співфінансування .

Різне.