СТИХІЙНІ ТА НЕБЕЗПЕЧНІ ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЧНІ ЯВИЩА, РІЗКІ ЗМІНИ ПОГОДИ

Дата: 11.07.2024 21:35

Фото без описуСумський обласний центр з гідрометеорології попереджає про стихійні та небезпечні гідрометеорологічні явища, різкі зміни погоди.

12-13 липня на території Сумської області збережеться надзвичайна пожежна небезпека (5 клас).

Погоду по Сумській області і м. Суми 12 липня визначатиме поле підвищеного тиску.

У Сумській області очікується невелика хмарність, без опадів. Вітер східний, 3-8м/с. Температура повітря: вночі 19-24℃, вдень 30-35℃.

У м. Суми невелика хмарність, без опадів. Вітер східний, 3-8м/с. Температура повітря: вночі 20-22℃, вдень 32-34℃.

* Прогноз складений Сумським обласним центром з гідрометеорології

Прогноз погоди на період 13-16 липня 2024р.

13 липня: Невелика хмарність, без опадів. Вітер південно-східний, 3-8м/с. Температура повітря: вночі 18-23℃, вдень 30-35℃.

14 липня: Невелика хмарність, без опадів. Вітер північно-східний, 3-8м/с.  Температура повітря: вночі 19-24℃, вдень 32-37℃.

15 липня: Мінлива хмарність, вночі без опадів, вдень місцями невеликий короткочасний дощ, гроза. Вітер північний, 3–8м/с. Температура повітря: вночі 20-25℃, вдень 32-37℃.

16 липня: Невелика хмарність, вночі без опадів, вдень місцями невеликий короткочасний дощ, гроза. Вітер північний, 3–8м/с. Температура повітря: вночі 20-25℃, вдень 30-35℃.

* Прогнози складені Харківським регіональним центром з гідрометеорології