15 ЛИПНЯ - ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!

Дата: 15.07.2024 11:16

Шановні жителі громади!

🇺🇦Сьогодні, 15 липня, наша країна відзначає День Української Державності. Це свято має глибоку історичну основу. Воно символізує більш як тисячолітню історію України, її прямий зв’язок з Київською Руссю, європейське коріння української нації.

👥З початком російської агресії проти України ми усвідомили наскільки цінною для нас є наша Держава, тому День Української Державності нероздільно пов’язаний із нашим військом і людьми, які всі працюють на нашу перемогу. Перемогу добра над злом, законності над беззаконністю, миру над війною. Запорукою цьому буде наша єдність – єдина обов'язкова умова збереження нашої державності.

💐Щиро вітаю вас з Днем Української Державності! 🙏Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, миром та надіями на краще, а ваші добрі справи примножать славу нашої рідної України!

💪Будьмо сильні, маймо віру, живімо майбутнім, бережімо дітей і рідних, шануймо традиції, нашу історичну та культурну спадщину, допомагаймо ближнім й нашим воїнам, і все буде Україна!

З повагою, селищний голова
Петро ГОНЧАРОВ