Ситуація на прикордонні станом на 21.00 27 липня 2024

Дата: 27.07.2024 22:45

⚡Сумщина

💥Протягом дня росіяни здійснили 21 обстріл прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 92 вибухи. Обстрілів зазнали Юнаківська, Миропільська, Білопільська, Краснопільська, Великописарівська, Новослобідська, Глухівська, Есманьська, Шалигинська та Середино-Будська громади.

▪️Білопільська громада: ворог бив з мінометів (5 вибухів), артилерії (8 вибухів), РСЗВ (6 вибухів).

▪️Краснопільська громада: з території рф здійснено обстріл з використанням 3 FPV дронів (3 вибухи).

▪️Есманьська громада: 9 мін скинули росіяни на територію громади.

▪️Юнаківська громада: зафіксовано обстріли з використанням FPV дронів (6 вибухів), обстріл з РСЗВ (4 вибухи).

▪️Миропільська громада: з 1 ворожого гвинтокрила нанесено пуски 8 НАР (8 вибухів).

⚫‼️Глухівська громада: ворог вдарив з РСЗВ «Град» (12 вибухів). У результаті чого загинула 1 дитина (14 років); отримали поранення 13 цивільних осіб, з яких 7 дітей.

▪️Шалигинська громада: 2 міни скинули росіяни на територію громади. Також був обстріл з використанням 1 FPV дрона (1 вибух).

▪️Великописарівська громада: з території рф здійснено мінометний обстріл (13 вибухів), обстріл з АГС (4 вибухи).

▪️Новослобідська громада: зафіксовано мінометний обстріл (13 вибухів), скидання з ворожого БпЛА 2 вибухових предметів (2 вибухи).

▪️Середино-Будська громада: з ворожого БпЛА відбулося скидання вибухового предмета (1 вибух).

➡️ За інформацією Сумської ОВА