Ситуація на прикордонні станом на 8:00 12 вересня 2024

Дата: 12.09.2024 08:26

⚡️ Сумщина

💥 Вночі та зранку росіяни здійснили 14 обстрілів прикордонних територій і населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 64 вибухи. Обстрілів зазнали Сумська, Річківська,  Краснопільська, Білопільська, Конотопська, Зноб-Новгородська, Есманьська громади.

▪️ Сумська громада: ворог здійснив пуск КАБ (1 вибух).

▪️❗️ Конотопська громада: росіяни здійснили атаку БПЛА типу "Шахед" (10 вибухів), внаслідок чого 14 людей отримали поранення.

▪️Краснопільська громада: артилерійський (16 вибухів) та мінометний обстріл (7 вибухів).

▪️ Білопільська громада: пуск КАБ (7 вибухів).

▪️ Річківська громада: авіаудари КАБ (3 вибухи).

▪️ Есманьська громада: ворог здійснив удар FPV-дроном (1 вибух), також бив з міномета (14 вибухів) та артилерії (2 вибухи).

▪️ Зноб-Новгородська громада: росіяни обстріляли громаду з міномета (3 вибухи).

➡️ За інформацією Сумської ОВА