🔻 Безпекова ситуація в Сумській області станом на ранок 3 червня
❗Внаслідок російських обстрілів території області протягом доби є поранені мирні жителі.
⚫У Шалигинській громаді внаслідок атаки FPV-дрона поранення отримала 1 цивільна особа, 2003 р.н.
⚫У Сумській громаді у результаті ракетного удару поранення отримали 2 цивільні особи (1967 та 1981 р.н.).
⚫У Ворожбянській громаді через атаку FPV-дрона поранення отримала 1 цивільна особа (рік народження встановлюється).
Протягом доби, з ранку 2 червня до ранку 3 червня 2025 року, російські війська здійснили майже 150 обстрілів по 47 населених пунктах у 16 територіальних громадах області.
Найбільше обстрілів зафіксовано у Сумському та Шосткинському районах.
Ворог активно застосовував керовані авіаційні бомби та скидання ВОГ з БпЛА.
▪️майже 50 скидань ВОГ з БпЛА;
▪️понад 20 ударів КАБів.
Також ворог здійснив удари БпЛА, FPV-дронами та ракетні удари по території Сумщини.
⚫ Пошкоджено та зруйновано об’єкти цивільної інфраструктури:
▪️у Середино-Будській громаді зруйновано приватний житловий будинок;
▪️у Хотінській громаді пошкоджено приватні житлові будинки;
▪️у Сумській громаді пошкоджено приватний житловий будинок та дачний будинок, в 4 приватних житлових будинках, 2 дачних будинках в нежитлових будівлях пошкоджено скління вікон;
▪️у Новослобідській громаді пошкоджено приватний житловий будинок;
▪️у Білопільській громаді пошкоджено приватний житловий будинок;
▪️у Шосткинській громаді внаслідок атаки БпЛА пошкоджені близько 10 приватних будинків та один багатоповерховий, а також інші обʼєкти інфраструктури.
⚡За добу місцевими органами влади спільно з підрозділами ДСНС, Національної поліції, громадськими організаціями з прикордонних громад евакуйовано 51 людину.
📢 За добу повітряна тривога в області тривала 15 годин 50 хвилин.
➡️ За інформацією Сумської ОВА