Дата: від до Скинути

Матеріали інформаційної кампанії «Щорічне щеплення домашніх тварин – дієвий засіб профілактики сказу»

З метою підвищення обізнаності громадян щодо небезпечності сказу для тварин та людей, а також інформування стосовно профілактики сказу – здійснення щорічної вакцинації домашніх тварин, Держпродспоживслужбою розроблено матеріали для інформаційної кампанії «Щорічне щеплення домашніх тварин.

17:06 16.08.2023

Мешканці та внутрішньо переміщені особи (ВПО), які проживають у Полтавській, Сумській та Чернігівській областях, можуть подати заявку на отримання грантів до 1 500 доларів США на розвиток своїх господарств

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps продовжує Програму підтримки економічної стійкості України, яка допоможе дрібним фермерам відновити, розширити або започаткувати нову присадибну чи фермерську діяльність.

11:15 14.08.2023

Про подання документів на отримання дотації та основні помилки в них

Спеціальна дотація надається фізичним особам та суб'єктам господарювання які зареєстровані та фактично проживають/здійснюють господарську діяльність на територіях Сумської області, які включені до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові лії або тимчасово окупованих російською федерацією, затвердженого Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (наказ Міністерства з питань тимчасово окупованих територій 22.12.2022 № 309 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 23 грудня 2022 р. за № 1668/39004)) та мають у власності від трьох до двохсот п’ятдесяти голів великої рогатої худоби (корів), ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства, на дату подання заявки.

10:51 14.08.2023