Дата: від до Скинути

Перелік ресурсів та організацій, які надають безкоштовну психологічну допомогу в час війни

На жаль, у час війни багато людей відчувають тривогу, відчай тощо. Своїми емоціями важливо ділитись — з друзями, близькими чи психологами. У цьому матеріалі зібрано підбірку ресурсів та ініціатив, які надають психологічну допомогу українцям, що знаходяться за кордоном чи в межах країни. 🔹 SafeRoom Онлайн-проєкт, який спеціалізується на психологічній допомозі підліткам. Деталі на сайті saferoom.org.ua та в Телеграм-боті @SafeRoomHelp_bot.

14:25 28.07.2023

Пам'ятка щодо реалізації експериментального проєкту щодо надання окремих соціальних послуг найбільш вразливим категоріям громадян

З метою соціальної захищеності осіб похилого віку та осіб з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах».

12:00 28.07.2023

Гуманітарна допомога від ГО "Проліска"

27 липня надійшла гуманітарна допомога від ГО "Проліска" для осіб у яких пошкоджено житло.      Гуманітарна допомога представлена такими матеріалами як:

14:10 27.07.2023

Гуманітарна допомога у вигляді будівельно-відновлювальних наборів

26 липня до Зноб-Новгородської громади надійшла гуманітарна допомога за сприяння Міжнародної організації з міграції у вигляді будівельно-відновлювальних наборів для пошкодженого житла та будівель.     До складу гуманітарного набору входить:

13:23 27.07.2023

Продовжується набір та формування окремого піхотного батальйону на території Сумської області

Повідомляємо, про продовження набору та формування окремого піхотного батальйону. Проходження служби буде здійснюватися у складі окремого піхотного батальйону, який базуватиметься на території Сумської області.     Бажаючих приєднатися до лав новоствореного батальйону просимо звертатись до 3 відділення РТЦК та СП Шосткинського району або до спеціалістів Зноб-Новгородської селищної ради. Додаткову інформацію та консультацію можна буде отримати у спеціалістів.

21:42 26.07.2023

Гуманітарна допомога від Міжнародної організації UNISEF

На передодні, 25 липня, до Зноб-Новгородської громади надійшло 104 продуктові набори від Міжнародної організації UNISEF. Продуктові набори розподілені міжмешканцями громади, а саме людьми з інвалідністю I і II групи та внутрішньо переміщеними особами (ВПО) з інших областей України.

14:37 26.07.2023