Дата: від до Скинути

З 2015 року, з проголошенням Генеральною Асамблеєю ООН відповідної Резолюції, 9 грудня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв злочину геноциду, вшанування їхньої гідності та запобігання цьому злочину.

08:28 09.12.2021

Остерігайтеся шахраїв: МОЗ не розсилає повідомлення щодо виплати 1 тис. грн щепленим громадянам!

У мережі поширюються неправдиві повідомлення нібито від імені Міністерства охорони здоров’я, в яких пропонують користувачам надати контактні дані для виплати 1 тис. грн особам, які завершили повний курс щеплення від COVID-19.

09:10 08.12.2021

У Зноб-Новгородській громаді пройшли заходи до Дня Збройних Сил України

06 грудня в Україні відзначили День Збройних сил України – державне свято, дата для якого обрана не випадково, адже саме 06 грудня 1991 року Верховна Рада України ухвалила закон «Про Збройні Сили України».

08:35 08.12.2021

Щирі вітання приймали працівники органів місцевого самоврядування Зноб-Новгородської селищної ради

Сьогодні, 7 грудня вітання приймали працівники органів місцевого самоврядування Зноб-Новгородської селищної ради. З вітальним словом до громади завітали почесні гості - перший заступник голови Шосткинської РДА Оксана Тарасюк і заступник голови Шосткинської районної ради Ірина Шарамко. Вони побажали всім міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя, творчої наснаги, оптимізму, подальших успіхів в усіх справах та починаннях, процвітання та плідної роботи на благо рідної громади і району в цілому. Також, за сумлінну працю, високий професіоналізм у роботі та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування нагородили грамотами – начальника відділу ЦНАП Ольгу Шаповалову та начальника відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій Леоніда Сотнікова.

11:26 07.12.2021

УХВАЛЕНО ПОСТАНОВУ ПРО ПРИСУДЖЕННЯ ЩОРІЧНОЇ ПРЕМІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ НАЙКРАЩИМ УЧАСНИКАМ ЗНО

Парламент ухвалив постанову про присудження щорічної Премії Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання. Ухвалений документ розроблено на виконання постанови ВР про дану премію, згідно з якою найкращим учасникам ЗНО присуджуються 30 Премій Верховної Ради у розмірі 100 тис. грн кожна.

17:09 06.12.2021

Тривають перевірки дотримання карантинних заходів

Мобільна рейдова група з контролю за дотриманням карантинних вимог перевірила низку сільських продовольчих магазинів Зноб-Новгородської громади. Йдеться про дотримання протиепідемічних вимог регламентованих постановами Головного державного санітарного  лікаря України, щодо профілактики поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

14:25 03.12.2021