КУБОК З ФУТБОЛУ СЕРЕД СІЛЬСЬКИХ КОМАНД.

Кубок «Колос» проводиться серед сільських команд кожного року. Завдяки минулорічної перемоги наших гравців команди «Десна»16 жовтня 2021 року гра пройшла в с. Очкине.

11:32 18.10.2021

У громаді діють пункти обігріву!

В зв'язку з пониженням температури повітря та погіршенням погодних умов, для надання допомоги населенню, особливо соціально незахищеному, виконавчим комітетом Зноб-Новгородської селищної ради відкрито пункти обігріву . Всі бажаючі можуть зігрітися та випити гарячого чаю.

12:19 13.10.2021

Зноб-Новгородська громада вітала свої села зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва, Днем утворення Української Повстанської Армії та Днем захисника України.

В історії нашої Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі.

11:00 13.10.2021

«Задай курс владі»

8 жовтня в рамках кампанії «Задай курс владі» в центрі культури та дозвілля Зноб-Новгородської ОТГ (Зноб-Новгородська ОТГ)відбулось перше засідання ініціативної групи за результатами якого протягом наступних 2-х місяців буде створена громадська організація, а після молодіжна рада.

10:19 13.10.2021

Стартувала акція «Створюємо ліси разом»

Ліс –це свіже повітря та чисте довкілля. У рамках програми президента України «Зелена країна» лісівники Середино-Будщини оголошують старт акції «Створюємо ліси разом».

13:40 07.10.2021

Важлива інформація для мешканців Зноб-Новгородської громади. НЕ СПАЛЮЙТЕ СУХОСТІЙ ТА ОПАЛЕ ЛИСТЯ!

Восени традиційно активізуються сезонні "палії". Люди спалюють листя, гілля дерев та залишки рослин на городах, що заборонено законодавством та шкодить довкіллю і здоров’ю людей.

11:48 07.10.2021