Увага! Гаряча лінія!

З метою виявлення потреб: одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, сімей з дітьми, зокрема дітей з інвалідністю, селищна рада запроваджує «Гарячу лінію», зателефонувавши на яку, кожен може повідомити про потреби таких людей, на які селищна рада обов’язково відреагує та надасть необхідну допомогу.

09:35:36 09.04.2020

Шановні жителі громади!

З 18 березня 2020 року на вимогу нормативно-правових актів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV, призупинено проведення особистого прийому громадян у Зноб-Новгородській селищній раді. Відтак заяви та звернення приймаються в електронній формі, за телефонами чи за допомогою поштових засобів зв’язку.

10:37:54 18.03.2020

УВАГА!!!

З метою недопущення, розповсюдження COVID-19, відповідно до рішення міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та  протоколом позачергового засідання  Сумської обласної комісії , на виконання Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» з 17.03.2020 року відділ Центр надання адміністративних послуг Зноб-Новгородської селищної ради, припиняє прийом громадян та юридичних осіб з питань надання адміністративних,  соціальних, реєстраційних послуг.

10:31:06 17.03.2020

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!!!

Для запобігання коронавірусній інфекції COVID-19 в Україні впроваджено карантин. Щоб уберегти людей похилого віку від ризику захворювання на коронавірус, керуючись протоколом позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 № 2, Пенсійний фонд Сумщини ТИМЧАСОВО СКАСОВУЄ:

10:30:58 17.03.2020

Увага! Аукціон земельних торгів!

8 квітня 2020 року об 11.00 годині за адресою : приміщення адміністративної будівлі вул.Шкільна, б.3, смт Зноб-Новгородське Середино-Будського району Сумської області (конференц-зал), відбудеться  аукціон земельних торгів з продажу права оренди 11 земельних ділянок на території Зноб-Новгородської селищної ради Середино-Будського р-ну Сумської області.

15:42:18 12.03.2020

ОГОЛОШЕННЯ

Повідомляємо, що 12.03.2020 Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Суми буде проведено практичний семінар на тему: «Ягідний бізнес: вирощування, переробка та експорт».

15:18:57 05.03.2020