Оголошення: розробка Стратегії регіонального розвитку Сумської області

З метою розробки Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2027 року та для визначення основних пріоритетів розвитку підприємництва області просимо проанкетуватись суб’єктів малого і середнього бізнесу.

08:15:35 26.06.2019

ОГОЛОШЕННЯ: МІТИНГ З НАГОДИ «ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ»

Шановні жителі Зноб-Новгородської ОТГ, жителі Середино-Будського району та гості селища! 09.05.2019 року о 10-00 в смт Зноб-Новгородське біля меморіалу «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» відбудеться мітинг з нагоди відзначення 74 річниці «Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні»,  свято яке прийшло на зміну «Дня перемоги» над фашизмом у Великій вітчизняній війні 1941-1945 років.  Запрошуємо взяти участь у мітингу  всіх небайдужих громадян.

09:46:25 08.05.2019

ОГОЛОШЕННЯ: ЩОДО ЗАМОВЛЕННЯ ВИТЯГУ ДЗК

Нагадуємо, що на офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру (http://map.land.gov.ua/) у розділі «Публічна кадастрова карта» працює електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

08:34:04 07.05.2019

ОГОЛОШЕННЯ: АКЦІЯ "ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ"

З метою забезпечення чистоти і порядку в громаді, належної підготовки до Великодня і травневих свят, 25 квітня відбудеться продовження щорічної Всеукраїнської акції "За чисте довкілля".

16:23:36 23.04.2019

ОГОЛОШЕННЯ: ЩОДО РОБОТИ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОННОГО СЕКТОРУ УДМС УКРАЇНИ в СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

З метою недопущення порушення прав громадян щодо участі у голосуванні на чергових виборах Президента України,  31 березня 2019 року Середино-Будський районний сектор УДМС України в Сумській області (м. Середина-Буда, вул. Радянська, буд. 25) з 9:00 до 18:00 буде здійснювати прийом громадян з питань видачі паспорта громадянина України  та проведення вклеювання фотокартки в паспорт громадянина України при досягненні 25- або 45-річного віку.

10:15:38 28.03.2019