ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ

ШТРАФИ, ПЕРЕДБАЧЕНІ ЗАКОНОМ #ЧужихДітейНеБуває, Б’ЮТЬ ПО КИШЕНІ НЕПЛАТНИКІВ АЛІМЕНТІВ

Спокійно жити і надалі накопичувати борги перед дітьми заважають положення закону #ЧужихДітейНеБуває. Ним запроваджена система фінансових санкцій для тих батьків, які не сплачують аліменти своїй дитині більше року – від 20% до 50% від суми боргу.

14:45 27.02.2019

МОБІЛЬНА ГРУПА ПРОДОВЖУЄ КРОКУВАТИ СУМЩИНОЮ

Фахівці юстиції та спеціалісти Центру з надання безоплатної правової допомоги здійснили черговий виїзд мобільної групи. Цього разу правові консультації юристи надавали жителям Великих Вільмів та Сули Сумського району.

09:51 26.02.2019

ДОПОМОГТИ ПОЧУТИ: БУЛИТИ НЕ КРУТО

Проводячи, в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!», інформаційну кампанію спрямовану на протидію булінгу, фахівці юстиції Сумщини охоплюють своє увагою школи-інтернати, спортивні гуртки, секції та училища.

09:36 11.02.2019

СУМЧАНИ СВЯТКУЮТЬ ДІАМАНТОВЕ ВЕСІЛЛЯ

Як бути разом з коханою людиною більшу частину всього свого життя, чудово розуміють Алім Єпифанович та Валентина Тимофіївна, які сьогодні відзначають 60-річчя подружнього життя.

09:35 11.02.2019

БАТЬКІВСЬКА ЛЮБОВ РОЗМІРОМ У 120 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Батькам, які самостійно не усвідомлюють своєї відповідальності перед дітьми, державні органи в особі юстиції, завдяки закону #ЧужихДітейНеБуває, нагадають про обов’язок піклуватися про власних нащадків.

10:33 07.02.2019

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ – АПЕНДИКС СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА

Фахівці юстиції Сумщини, активно реалізуючи загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», продовжують навчати молодь протидіяти ганебному явищу сучасності - торгівлі людьми.

13:58 04.02.2019

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРИПИНЕННЯ ВЕДЕННЯ ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ОСІБ, ЯКІ ВЧИНИЛИ КОРУПЦІЙНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 171на Міністерство юстиції України було покладено повноваження щодо продовження забезпечення ведення Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, та надання інформації з нього згідно з Порядком проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, затвердженим цією постановою.

13:55 04.02.2019