ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ

НА 100 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ПОПОВНИЛИСЯ КИШЕНІ МАЛЕЧІ СУМЩИНИ

Безвідповідальні батьки сподіваються, що розлучення – це кінцева зупинка, вихід на якій залишить позаду всі сімейні турботи. Пакет законів #ЧужихДітейНеБуває, що був ініційований Мін’юстом, завдяки своїм санкціям став для неплатників аліментів постійним нагадуванням про наявність у них певного кола зобов’язань.

10:55:13 22.08.2019

СПОРТУ – ТАК, БУЛІНГУ – НІ

Агресивні настрої в дитячих колективах, що спрямовані на меншість з боку більшості та виражаються, як у формі погроз й насміхань, так і в застосуванні фізичного насильства (штовхань, побоїв), сьогодні називаються булінгом.

08:13:53 21.08.2019

ХТО ДОПОМОЖЕ У БОРОТЬБІ З ДОМАШНІМ НАСИЛЬСТВОМ?

Суспільство звикло, що сімейні сварки – справа особиста та не потребує значної уваги та розголосу. Звісно родинний побут складно уявити без непорозумінь, але варто пам’ятати про тонку межу між простою суперечкою та насильством.

09:32:11 13.08.2019

СУМЧАНИНА ОШТРАФУВАЛИ НА 50 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЗА 100- ТИСЯЧНИЙ БОРГ

В сім’ях, де намагання одного з батьків створити всі необхідні умови для повноцінного розвитку дитини руйнуються байдужістю іншого, завжди потрібна допомога. Пакет законів #ЧужихДітейНеБуває, ініційований Міністерством юстиції України, змусив знайти домовленість та взаєморозуміння у багатьох родинах та допоміг малечі захистити свої економічні права.

09:27:58 13.08.2019

БАТЬКІВСТВО – ЦЕ НЕ РОБОТА НА ЧАС ШЛЮБУ, А ОБВ’ЯЗОК НА ВСЕ ЖИТТЯ

Борги по аліментах стають приводом для погіршення і без того складних відносин, що склалися після розлучення. Багато українських родин спіткала проблема невчасно сплачених дитячих коштів, вирішити яку допомагає пакет законів  #ЧужихДітейНеБуває, що був ініційований Міністерством юстиції України. Завдяки важелям чинного законодавства, з початку року на Сумщині стягнуто понад 92 мільйони гривень аліментної заборгованості.

08:56:45 09.08.2019