ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ

ДОПОМОГА У ПОШУКАХ РОБОТИ НЕПРАЦЮЮЧИМ НЕПЛАТНИКАМ АЛІМЕНТІВ

До надання допомоги у пошуках роботи непрацюючим громадянам долучилася і юстиція Сумщини. Фахівцями, в рамках загальнонаціонального право?просвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО?!», було поведено інформаційний семінар для осіб, які перебувають на обліку в Сумському міському центрі зайнятості.

11:34 31.01.2019

МЕМОРАНДУМИ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧАТЬ ПОКРАЩЕННЯ СИТУАЦІЇ  ЗІ СПЛАТИ АЛІМЕНТІВ БОРЖНИКАМИ

Напередодні Мін'юст розпочав наступний етап кампанії зі стягнення заборгованості  зі сплати аліментів. Мова йде про підписання меморандумів щодо співробітництва з Державною службою зайнятості та Державною службою України з питань праці. Завдяки цим крокам з’являться нові інструменти для можливостей отримання офіційних доходів батьків, що в подальшому призведе до погашення аліментних боргів.

15:01 30.01.2019

СКАЖИ «ТАК»! У ДЕНЬ ВСІХ ЗАКОХАНИХ

Незабаром 14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – кохання. За допомогою проекту Міністерства юстиції України «Кохання поза часом 2019» в цей день всі закохані, навіть вночі, зможуть подати до визначених відділів державної реєстрації заяву про державну реєстрацію шлюбу та зареєструвати шлюб, якщо він призначений у вищевказаний день. Запрошуємо бажаючих в День закоханих подати заяву про державну реєстрацію шлюбу, зареєструвати шлюб, відсвяткувати ювілей весілля чи заручини до наступних відділів державної реєстрації актів цивільного стану Сумської області:

16:36 28.01.2019

РЕГІОНАЛЬНИЙ АЛІМЕНТНИЙ ШТАБ: ПРОДОВЖУЄМО ВАЖЛИВУ СПРАВУ ПО ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ

Робочий візит заступника Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлани Глущенко на Сумщину видався продуктивним і насиченим – після засідання регіонального зарплатного штабу, настала черга й аліментного, адже фокус уваги Міністерства юстиції з цього питання не знімається.

14:37 24.01.2019

ВІДКРИТЕ ЗАСІДАННЯ ЗАРПЛАТНОГО ШТАБУ СУМЩИНИ РАЗОМ З ЗАСТУПНИКОМ МІНІСТРА

Під час робочого візиту заступника Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлани Глущенко на Сумщину відбулось відкрите засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами.

14:01 24.01.2019

«ПРАВОВИЙ MessageBox» ПРИБУВ ДО СУМСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ № 2

Активно реалізуючи загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», «ПРАВОВИЙ MessageBox», який вже полюбився школярам і став для них товаришем, перебуватиме на цьому тижні у Сумській спеціалізованій школі № 2 ім. Д. Косаренка.

08:13 23.01.2019