ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ

СУСПІЛЬНО КОРИСНІ РОБОТИ – ДЖЕРЕЛО АЛІМЕНТІВ

На Недригайлівщині батька Володимира зовсім не цікавило, що його донька Владислава обрала спорт та вже має значні досягнення. Й до сплати аліментів чоловікові було байдуже,  тому й накопичив боргів майже 30 тисяч гривень.

15:03 03.12.2018

"Вболіваємо за нашого земляка, уродженця Сумщини..."

«Вболіваємо за нашого земляка, уродженця Сумщини, БОГДАНА НЕБИЛИЦЮ - командира малого броньованого артилерійського катера «Нікополь», який був захоплений в полон країною агресором в Керченській протоці . Від імені Уряду Міністерство юстиції України вже звернулося до Європейського суду з прав людини  з вимогою застосувати 39-те правило та прийняти негайне рішення щодо звільнення незаконно захоплених українських громадян» - зазначає очільник юстиції Сумщини ІРИНА СВИСТУН.

15:32 30.11.2018

«НАСИЛЬСТВУ – НІ!» ГОВОРИЛИ З УЧНЯМИ «ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ»

Фахівці юстиції Сумщини, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», зустрілись з учнями «Центру професійно-технічної освіти», щоб обговорити серйозні соціально-значимі теми, які не втрачають актуальності та не залишають байдужим.

09:52 30.11.2018

ПОНАД 80 ТИСЯЧ АЛІМЕНТІВ ДЛЯ ДОНЬКИ АНАСТАСІЇ СПЛАЧЕНО

Дівчинка Анастасія із Сум завдяки ініціативам Мін'юсту у сфері захисту прав дітей отримала від свого батька заборговані аліменти, які той самостійно сплачувати не поспішав, чим і «накликав» на себе заходи примусу.

11:16 29.11.2018