Дата: від до Скинути

Е-лікарняні стають підставою для призначення допомоги після зміни статусу на «готово до сплати»

Щодня в Україні зростає кількість медичних висновків про тимчасову непрацездатність, які лікарі створюють для пацієнтів замість видачі звичних паперових лікарняних. Сьогодні за даними НСЗУ сформовано вже майже 177 тисяч медвисновків, 92,9% з яких – у разі захворювання або травми загального характеру.

08:10 31.08.2021

Масштабно відзначили День села в селі Голубівка

Наші села - квітучі і красиві, але справжньою їх окрасою є люди. Ми бачимо їх щодня, вони живуть поруч, скромні і працьовиті. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, та спільні зусилля кожного і створюють неповторний образ нашої Зноб-Новгородської громади. Тому, вже традиційно, у кожному селі, раз на рік, проходить неймовірне свято - ДЕНЬ СЕЛА.

16:25 25.08.2021

Відбулися урочистості з нагоди святкування 30-ї річниці Дня Незалежності України та Дня Прапора України

Серпень – особливий місяць, бо він несе нам чудові свята – День Прапора та День Незалежності України. Кожен українець із задоволенням долучається до святкування, бо всі ми вірні Батьківщині, незалежності та цілісності нашої держави, любові до України.

15:24 25.08.2021

Звернення до машканців громади щодо дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів

Керівництво Зноб-Новгородської селищної ради звертається до кожного мешканця нашої громади щодо дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення на території Зноб-Новгородської ОТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19.

11:45 20.08.2021

Розпочато роботу з облагородження парку відпочинку у смт Зноб-Новгородське

1 квітня закінчився аукціон на придбання конструкційних матеріалів для облагородження парку відпочинку у смт Зноб-Новгородське. Переможцем стала товариство з обмеженою відповідальність «ГЕЛІКОН ГРУП» в особі директора Ткачова Сергія Анатолійовича. 19 серпня розпочато завезення плитки тротуарної і каменів бетонних бортових.

11:39 19.08.2021

Еко-фестиваль «Дикий мед»

Минулої суботи, 14 серпня, у нашій Зноб-Новгородській громаді відбувся масштабний еко-фестиваль «Дикий мед». Цьогоріч виповнився його перший маленький ювілей – 5 років.

14:54 18.08.2021

Важлива інформація для роботодавців!

Як свідчить практика, в першу чергу бажано усім своїм працівникам повідомити ПРАВИЛЬНУ НАЗВУ та КОД ЄДРПОУ підприємства (установи). Якщо лікар невірно внесе дані про підприємство, то листок непрацездатності не буде відображений в кабінеті страхувальника на сайті Пенсійного Фонду. Тобто, лікарняний ви просто не знайдете. Тому інформація про місце роботи є КРИТИЧНО важливою при оформленні е-лікарняних.

14:24 18.08.2021