Дата: від до Скинути

УРЯД ВДОСКОНАЛИВ УМОВИ ОФОРМЛЕННЯ УРЯДОВОЇ ДОПОМОГИ У СПЛАТІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ.

З 1 жовтня 2018 року при розрахунку житлової субсидії не враховуються до сукупного доходу сплачені аліменти та спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, яка в рік складає до 2500 гривень за голову.

11:19 23.10.2018

ЖИТЕЛІ СУМЩИНИ, ЯКІ НЕ ПІДПИШУТЬ ДЕКЛАРАЦІЇ ДО КІНЦЯ РОКУ, РИЗИКУЮТЬ НЕ ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ВУЗЬКОПРОФІЛЬНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

Як повідомив під час апаратної наради начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО, Сумська область – серед лідерів в Україні за динамікою укладання угод із сімейними лікарями, але певна частка людей ще зволікає

13:14 22.10.2018

В’ЯЧЕСЛАВ КИРИЛЕНКО ПРОВІВ ЗАСІДАННЯ МІЖВІДОМЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко провів засідання міжвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання, присвячене практиці впровадження національно-патріотичного виховання дітей та молоді в системі освіти. Захід відбувся у Національному музеї  історії України в Києві.

09:05 18.10.2018

УРЯД ЗАТВЕРДИВ НОВЕ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНУ ГРУ «ДЖУРА», ЩО ЗБІЛЬШИТЬ КІЛЬКІСТЬ НАПРЯМІВ РОБОТИ З ДІТЬМИ ТА МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЇХНЬОЇ УЧАСТІ

Відтепер військово-патріотична гра «Джура» проводитиметься за новими програмами, зокрема «Джура-Оборонець», «Джура-Десантник», «Джура-Прикордонник»,  «Джура-Гвардієць» та «Джура-Поліцейський». Відповідні зміни передбачає нове положення про гру та інші особливості її проведення, що були затверджені 17 жовтня 2018 року, під час засідання Уряду.

08:57 18.10.2018

«ПАКУНОК МАЛЮКА» - ЦЕ СТВОРЕННЯ СИСТЕМНОГО УРЯДОВОГО СЕРВІСУ ДЛЯ ВСІХ НОВОНАРОДЖЕНИХ

Урядова ініціатива «пакунок малюка» - це пілотний національний проект з соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства, який стартував 1 вересня поточного року. «Пакунок малюка» надається всім родинам, в яких народжуються діти.  На цьому наголошувалося сьогодні під час прес-конференції в Будинку Уряду.

08:55 18.10.2018

В УКРАЇНІ ПРОПОНУЮТЬ СУТТЄВО СПРОСТИТИ РЕЄСТРАЦІЮ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ

17 жовтня у приміщенні Верховної Ради відбулася презентація та реєстрація проекту закону «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні». Участь у заході взяв перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, народні депутати України. Відповідний законопроект був розроблений Офісом реформування адміністративних послуг.

08:51 18.10.2018

ПАТРІАРХ ВАРФОЛОМІЙ ПОДЯКУВАВ ПРЕЗИДЕНТУ ЗА ЗУСИЛЛЯ У ОБ’ЄДНАННІ ПРАВОСЛАВНИХ ХРИСТИЯН В УКРАЇНІ – ЗУСТРІЧ ГЛАВИ ДЕРЖАВИ З ЕКЗАРХАМИ ВСЕЛЕНСЬКОГО ПАТРІАРХА

Екзархи Вселенського Патріарха в Україні відзначили провідну роль Президента Петра Порошенка у процесі об’єднання православних християн та створенні єдиної помісної православної церкви.

08:41 17.10.2018

"КОЗАЦЬКОМУ РОДУ - НЕМА ПЕРЕВОДУ!"

В історії України є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – важлива дата. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а віднедавна й День захисника України. Сучасна Українська держава є історичним та політичним спадкоємцем Київської Русі, козацтва, визвольного руху та тисячолітньої християнської традиції. Тому поєднання цих свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги народу до них.

16:01 16.10.2018

«КОЗАЦЬКА ДЕРЖАВА – НАША ГОРДІСТЬ І СЛАВА»

12 жовтня в Голубівському НВК відбулося свято «Козацька держава – наша гордість і слава», присвячене Дню захисника України, українського козацтва та святу Покрови Пресвятої Богородиці, яке підготували Володимир Єрохов та Людмила Коноваленко.

10:19 16.10.2018

ФУТБОЛ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

11 жовтня 2018 року на стадіоні «Зноб-Новгородський ПАЛ»  відбулись   спортивні ігри школярів з футболу серед команд 2001-2004 р.н., присвячені Дню захисника України.

08:53 12.10.2018