#ЧужихДітейНеБуває

Прийняття закону #ЧужихДітейНеБуває стало лише першим кроком у комплексній програмі захисту наших дітей.

11:18 28.03.2018

Дорогі жінки! Вітаємо Вас з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Дорогі жінки! Вітаємо Вас з Міжнародним жіночим днем 8 Березня! Ви – берегині домашнього вогнища. Завдяки вашій ніжності, жіночності та вмінню знаходити компроміси нашій сім’ї міцні. Від вас залежить добробут і затишок у домі, що впливають і на завтрашній день країни. Саме ви, дорогі жінки, надихаєте  чоловіків на добрі справи. Щиро бажаємо Вам успіхів, здоров’я і енергії. Нехай кожен новий день буде наповнений радістю перемог. Нехай увесь рік з Вами буде відчуття весни – світлої і прекрасної. Нехай у Ваших родинах панує любов і злагода. Щастя Вам, добра і краси!

10:03 07.03.2018

СТАТТЯ ВІД МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ - "Як обміняти неякісний товар: відповідь міністра юстиції"

Доброго дня, пане Павле! На новий рік чоловік подарував мені нову пральну машину. Місяць вона пропрацювала, а потім ні з того ні з сього перестала включатися. Чек і всі документи ми зберегли. Скажіть, чи можна нам звернутися до продавця, щоб поміняти її на іншу.

17:44 01.03.2018

День відкритих дверей

День відкритих дверей ДПТНЗ «Зноб-Новгородський професійний аграрний ліцей», який був організований Середино-Будською районною службою зайнятості для учнів шкіл м. Середина-Буда, не ставив ціль агітації учнів 9-х класів до вступу в цей навчальний заклад.

17:34 01.03.2018

Повноваження юстиції розширено

Черговим у кроком на шляху до європейських стандартів у забезпеченні прав людини стало наділення органів юстиції функціями досудового розслідування злочинів.

19:16 28.02.2018

Що потрібно зробити після народження дитини

Батьки зобов’язані не пізніше 1 місяця від дня пологів зареєструвати народження дитини в органі державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання одного з батьків або за місцем народження дитини. Заявниками можуть бути як батьки дитини, так і інші особи. Присутність обох батьків є обов’язковою, якщо батьки мають різні прізвища. Державна реєстрація проводиться з одночасним визначенням походження дитини та присвоєнням їй імені, прізвища та по батькові.

17:12 28.02.2018