До Дня довкілля

З метою наведення належного порядку на вулицях селища, активно та з користю, працівники Зноб-Новгородської селищної ради долучилися до Дня довкілля, прибравши території селища.

08:41 13.04.2018

"ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!"

На Сумщині стартувала щорічна всесвітня акція "За чисте довкілля".

08:34 13.04.2018

Правовими знаннями зміцнюємо громади

Юстиція Сумщини, без перебільшення, знайшла своє провідне місце у процесах реформуванні громад. Наразі управління юстиції виступило партнером і безпосереднім учасником освітньої програми «Регіональний менеджмент», яка покликана підвищити рівень знань, у тому числі й правових, в очільників та спеціалістів місцевого самоврядування.

16:55 11.04.2018

ПРАВО ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЛЮ

Пане міністре, розкажіть, будь ласка, які документи повинні бути в мене як у власника земельного паю сільськогосподарського призначення, і кому я маю право передавати свою землю в оренду?

10:40 11.04.2018

«Незвідана Україна»

https://youtu.be/wov0__14WAU «Незвідана Україна» – це туристичний путівник маловідомими місцями української землі – незвичайні маршрути, унікальні зустрічі, знайомства і багато відкриттів. Україна – прекрасна і незвідана, її кожен може відкрити для себе і для світу.

08:55 11.04.2018

Співпраця з об’єднаною територіальною громадою

Директор Середино-Будського районного центру зайнятості Андрій Рубін, під час поїздки до Зноб-Новгородської об’єднаної територіальної громади, провід робочу зустріч з головою ОТГ Петром Гончаровим.

16:00 10.04.2018