Попередження виникнення надзвичайних ситуацій

В ході пожежно-профілактичної роботи, працівники управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області відвідали Зноб-Новгородську селищну раду. Спочатку фахівці нагадали присутнім основні правила пожежної безпеки у побуті, у тому числі вимоги при використанні електроприладів. Після чого роз’яснили порядок дій при пожежі.

16:35 14.02.2022

Зустріч голови Зноб-Новгородської селищної ради Петра Гончарова з жителями Уралівського старостинського округу.

Сьогодні, 10 лютого 2022 року відбулася відкрита зустріч голови Зноб-Новгородської селищної ради Петра Гончарова з жителями Уралівського старостинського округу.

15:20 10.02.2022

ПРОТЯГОМ 2021 РОКУ ПРАЦІВНИКИ СУМЩИНИ 14,2 ТИСЯЧІ ДНІВ ПРОВЕЛИ НА ОПЛАЧУВАНІЙ ФОНДОМ САМОІЗОЛЯЦІЇ ВІД COVID-19

Аби зупинити поширення COVID-19 Фонд соціального страхування України оплачує українцям період самоізоляції після контакту з хворим на коронавірусну хворобу. Така допомога від Фонду фінансується у розмірі 50% середнього доходу та 100% – для медичних працівників.

10:34 09.02.2022

КІЛЬКІСТЬ ПРОФЗАХВОРЮВАНЬ В ОБЛАСТІ ТОРІК ЗБІЛЬШИЛАСЬ МАЙЖЕ НА 61%

Минулого року управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України у Сумській області зареєструвало 21 випадок набуття  працівниками професійного захворювання. Кількість встановлених профзахворювань збільшилась майже на 61%, або на 7 випадків, порівняно з 2020 роком.

10:33 09.02.2022

Вакциновані українці віком від 60 років зможуть отримати безоплатний смартфон і пільговий інтернет – Президент

В Україні навесні розпочинається нова державна програма, у межах якої вакциновані громадяни віком від 60 років зможуть отримати безоплатний сучасний смартфон і пільговий тариф для користування мобільним інтернетом. Про це повідомив Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ у виступі на Diia Summit, що триває в Києві.

08:18 09.02.2022

В Зноб-Новгородській громаді буде розпочато офіційну процедуру створення першого добровольчого формування територіальної громади

З 1 січня 2022 року в Україні набув чинності Закон України "Про основи національного спротиву». (ознайомитися з Законом Ви можете за посиланням Закон України «Про основи національного супротиву»).

08:17 09.02.2022

До інформації мешканців громади!

Кожний громадянин України віком від 18 років, який має в мобільному додатку Порталу Дія сформований сертифікат, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2, може отримати одноразово 1000 гривень у безготівковій формі.

15:36 08.02.2022

Рекомендації населенню Зноб-Новгородської територіальної громади щодо укриття в захисних спорудах.

З метою організації захисту населення в сучасних умовах використовуються захисні споруди цивільного захисту (сховища, протирадіаційні укриття), а також найпростіші укриття.

12:18 04.02.2022