Дата: від до Скинути

Спалювання сухої рослинності у воєнний час може бути прирівняне до диверсійної роботи

Незважаючи на доволі прохолодну та вологу погоду, що встановилась на усій території України, спостерігаються непоодинокі випадки спалювання мешканцями сухої рослинності. Такі дії суттєво відволікають органи та підрозділи ДСНС України від здійснення своїх безпосередніх функцій та спричиняють значні витрати паливно-мастильних матеріалів для ліквідації таких пожеж, що, у свою чергу, суттєво обмежує можливості оперативно реагувати на випадки можливих пожеж та руйнувань, що можуть виникнути у разі загострення військових дій.

10:34 15.07.2022

До уваги жителів громади!

Знову закликаємо громадян дотримуватися правил поведінки під час відпочинку на воді. Знання та виконання цих правил є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.

15:25 04.07.2022

Оновлено актуальний перелік громад у районах бойових дій, на ТОТ та тих, що в оточенні

Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати. Нагадуємо, перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується.

14:19 04.07.2022

Як пережити літню спеку?

Під час сильної спеки легко заробити зневоднення чи перегрітися аж до теплового удару. Щоб мінімізувати вплив літнього сонця на самопочуття, важливо дотримуватися кількох правил:

11:17 28.06.2022