Довгожительку громади привітали з ювілеєм!

Сьогодні  особливий день для Марії Василівни Жура, яка мешкає у селище Зноб-Новгородське. Поважний 90-річний ювілей 01 серпня ступив на поріг господині дому пані Марії.

15:39 01.08.2022

Інформаційні матеріали до Дня Української Державності

28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого.

08:47 28.07.2022

До уваги жителів громади!

Шановні мешканці Зноб-Новгородської територіальної громади! Повідомляємо вам, що з метою проведення заходів з дерусифікації, у зв’язку з військовою  агресією російської федерації проти України, місцева влада планує перейменувати на нашій території такі вулиці:

09:10 26.07.2022

До уваги жителів громади!

З метою організації захисту населення в сучасних умовах використовуються захисні споруди цивільного захисту (сховища, протирадіаційні укриття), а також найпростіші укриття.

09:12 19.07.2022

Дотримуючись вимог Правил дорожнього руху, водії та пішоходи зможуть уникнути нещасних випадків на дорогах.

Шановні громадяни! На сьогоднішній день порушення правил дорожнього руху є досить гострим і актуальним питанням, оскільки кожного дня ми дізнаємось із новин, соціальних мереж, преси, про те, що на дорогах України стається велика кількість дорожньо-транспортних пригод, зокрема значна частина з яких, стається через порушення ПДР власне, як водіями так і  самими пішоходами. Наїзди на пішоходів є найсерйознішим видом дорожньо-транспортних пригод, людина від зіткнення з транспортним засобом отримує множинні травми, часом не сумісні з життям.

15:06 18.07.2022

Шановні мешканці, зверніть увагу!

Сумська обласна молодіжна рада у партнерстві з управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації ініціювала проведення опитування молоді області щодо стану та перспектив розвитку молодіжної політки Сумщини в умовах війни, потреб молоді в умовах воєнного стану.

15:04 18.07.2022