СИНИ І ДОНЬКИ ДОЧЕКАЛИСЬ КОШТІВ ВІД БАТЬКІВ  НА ГЛУХІВЩИНІ

СИНИ І ДОНЬКИ ДОЧЕКАЛИСЬ КОШТІВ ВІД БАТЬКІВ НА ГЛУХІВЩИНІ

Спеціалісти юстиції Глухівщини продовжують дієво працювати, застосовуючи норми закону #ЧужихДітейНеБуває. Завдяки новим, і як показує реальність, ефективним методам впливу на боржників по аліментах, діти отримують кошти від нерадивих батьків.

08:01 31.05.2018

Консультує Міністр юстиції України Павло ПЕТРЕНКО. ДРУГИЙ ПАКЕТ ЗАКОНІВ #ЧужихДітейНеБуває: МІФИ ТА РЕАЛЬНІСТЬ

Скажіть будь-ласка, зараз багато говорять, що закони, якими захищають дітей, зроблять так, що за будь-які борги будуть арештовувати рахунки. Я приватна особа-підприємець, в мене є невеликий спірний борг за комуналку. Зараз ми з ним розбираємося. Чи можуть мені за нього арештувати рахунки і зупинити весь бізнес?

09:42 30.05.2018

Щиро вітаємо Вас зі Святою Трійцею!

Цієї світлої днини в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу та душевне тепло всім, хто поряд.

07:37 27.05.2018

Сервіс «Шлюб за добу» сьогодні стартував ще в одному місті Сумщини

Сервіс «Шлюб за добу» сьогодні стартував ще в одному місті Сумщини – у прадавньому місті Ромни. Свідками народження нової української родини стали не тільки керівники обласної юстиції та міста, гості церемонії, а й Великий Кобзар, біля пам’ятника якого і відбувалася церемонія.

09:31 24.05.2018

Від сьогодні дізнатись про всі тонкощі державної реєстрації актів цивільного стану стає ще простіше.

Якщо виникає питання про вчинення необхідних Вам реєстраційних дій – достатньо лише написати в нашому он-лайн чаті і фахівці юстиції Сумщини оперативно нададуть кваліфіковану відповідь.

09:26 24.05.2018

На Сумщині обласний етап Конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!», приуроченого до Дня захисту дітей, що проводиться за ініціативи Міністерства юстиції України з 16 квітня по 02 червня добігає кінця і визначення переможців в самому розпалі.

Юні художники Сумщини активно відгукнулися на участь у конкурсі дитячих робіт про права дитини. На розгляд конкурсної комісії надійшло близько 200 малюнків з усіх куточків області. Індивідуальні та колективні роботи змагаються в трьох вікових групах – молодша, середня і старша.

09:21 24.05.2018

Даруйте мед: як зробити пасіку рентабельним бізнесом

В Україні щорічно виробляють понад 70 тисяч тонн меду, але, по різних оцінках, близько 90-93% виробництва знаходиться в руках дрібних фермерів та аматорів. Змінити усталені уявлення про стандартний базарний мед, а також допомогти дідусеві  робити сучасний бізнес на старій пасіці, вирішив колишній банківський службовець Роман Бака. Та зробив мед подарунком, коли почав виробляти медові набори під брендом Be Honey.

10:24 23.05.2018